Vampire Knight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fanii Vampire Knight
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parere despre VK

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Kuran
Vampire Admin
Vampire Admin
Kuran


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 31
Localizare : Cross Academy
Warn :
Parere despre VK Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre VK Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Parere despre VK Empty
MesajSubiect: Parere despre VK   Parere despre VK Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 3:30 pm

Ei bine prima oara cand am auzit de acest anime nu prea ma interesat,am zis ca e naspa,pe urma m-am uitat la primul episod si nu prea mia placut asa ca am renuntat.Peste cateva zile cand tot vad ca multi lau vazut am zis sa ma uit si eu.....si ce sa vezi O_O un super anime de nota 10....trebuie sa recunosc,pacat ca nu m-am uitat mai din timp dar e bine ca intr-un final l-am vazut si nu am pierdut un anime asa de COOL.La inceput nu stiam pe cine sa aleg ca personaj preferat dintre Kuran si Zero dar acum am ales desii.....parca imi pare rau ca nu e si Zero...in fine....cam atat am avut eu de spus ^_^
Sus In jos
https://vampireknight-lov.forumgratuit.ro
Zero
Vampire Admin
Vampire Admin
Zero


Numarul mesajelor : 61
Varsta : 30
Localizare : Cross Academy
Warn :
Parere despre VK Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre VK Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Parere despre VK Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre VK   Parere despre VK Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 3:36 pm

De ce iti pare rau ca nu sunt eu? O_O"...Ti-am spus de mii de ori ca nu conteaza Wink

Eu nu am urmarit anime-ul, ci am citit manga-ul Very Happy Recunosc ca m-am apucat de manga din lipsa de ocupatie, dar m-a fascinat Very Happy Mi-au placut mult personajele si toata actiunea...Mi-a placut la nebunie cheers
L-am terminat in 2 zile manga-ul si nu regret deloc! lol! Abia astept ultimele 4 capitole. Very Happy
Sus In jos
http://animerpgworld.forumgratuit.ro
Yuuki
Vampire Admin
Vampire Admin
Yuuki


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 30
Localizare : ^^Vampire Knight World^^
Warn :
Parere despre VK Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre VK Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Parere despre VK Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre VK   Parere despre VK Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 7:54 pm

Hmmm...ce as putea zice...pai...Vampire Knight a fost prima manga pe care am citito si mi s-a parut pur si simplu extraordinara.Cand am aflat ca se va face anime mi-am zis:Sper sa nu ma dezamageasca,cum s-a intamplat cu alte anime-uri facute dupa manga-uri de nota 10,dar spre uimirea mea nu m-a dezamagit deloc si mi-a placut chiar foarte mult.Ce nu mi-a placut a fost faptul ca a mers prea repede cu actiunea,noroc ca fazele importante si-au facut loc pe acolo.Apoi designu personajelor m-a surprins,sincer ma asteptam la ceva esuat,dar nu a fost asa.Nici coloana sonora nu se lasa mai prejos,potrivindu-se perfect cu anime-ul.
Sus In jos
http://innocentlove.forumgratuit.ro
Byo.Shin

Byo.Shin


Numarul mesajelor : 15
Warn :
Parere despre VK Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre VK Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Parere despre VK Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre VK   Parere despre VK Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:13 pm

Well eu inca nu am inceput sa citesc manga-ul T.T dar anime-ul mi-a placut foarte mult, cel putin cat a aparut din el xD Grafica e destul de buna, nu pot zice ca e perfecta dar e destul de buna xD Imi place foarte mult povestea, mai ales ca e cu vampiri si mie imi place tot ce e legat de ei xD n_n Imi plac personajele care sunt bine conturate, desi in anime vorbesc cam mult si e mai putina actiune x.x' si asta poate deveni enervant uneori xD Totusi cred ca se putea mai bine O_O'' parca ii lipseste acel ceva care te atrage foarte mult x.x'
Sus In jos
Rima
Vampire Moderator
Vampire Moderator
Rima


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 29
Localizare : Cross Academy
Warn :
Parere despre VK Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre VK Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Parere despre VK Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre VK   Parere despre VK Icon_minitimeVin Iul 18, 2008 3:55 pm

Nici eu nu am apucat sa citesc manga-ul T_T . Anime-ul mi s-a parut superb, cel putin pana acum. Ideea mi se pare absolut superba (ador faptul ca e cu vampiri ^^'), grafica buna (chiar mi-a placut ^^), iar coloana sonora...ei bine e frumoasa si se potriveste anime-ului. Uneori as vrea si eu sa apara mai multa actiune. Well, asta e parerea mea.
Sus In jos
http://vampireknight.smfforfree4.com
Continut sponsorizat





Parere despre VK Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre VK   Parere despre VK Icon_minitime

Sus In jos
 
Parere despre VK
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parere despre Zero
» Parere despre Yuuki
» Nana-parere despre anime
» Spiral-parere despre anime
» Parere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Knight :: Vampire Knight :: Anime Vampire Knight-
Mergi direct la: