Pentru toti fanii Vampire Knight

AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți

Daca ai avea un death note ce ai face?

In jos 
AutorMesaj
Kuran
Vampire Admin
Vampire Admin
Kuran

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 27
Localizare : Cross Academy
Warn :
Daca ai avea un death note ce ai face? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Daca ai avea un death note ce ai face? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Daca ai avea un death note ce ai face? Empty
MesajSubiect: Daca ai avea un death note ce ai face?   Daca ai avea un death note ce ai face? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 5:15 pm

Intrebarea asta o intalnim des si mai peste tot.Deci ce ai face daca ai avea un death note?
Eu cred ca las folosi insa cu limite totusi :>-

Ultima editare efectuata de catre Kuran in Joi Iul 17, 2008 5:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://vampireknight-lov.forumgratuit.ro
Zero
Vampire Admin
Vampire Admin
Zero

Numarul mesajelor : 61
Varsta : 26
Localizare : Cross Academy
Warn :
Daca ai avea un death note ce ai face? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Daca ai avea un death note ce ai face? Right_bar_bleue

MesajSubiect: Re: Daca ai avea un death note ce ai face?   Daca ai avea un death note ce ai face? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 5:24 pm

Daca as avea un Death Note cu siguranta l-as arunca in foc! Nu as avea la ce sa-l folosesc... mai ales ca ar genera scandal intre mine si nu stiu cate persoane... sau poate l-as pastra, dar nu i-as face nimic altceva... il pastrez ca suvenir! whristle Nu vreau ca eu sa fiu invinovatita de moartea a zeci de oameni... kidding! Poate ca mi-as omori cativa profesori... si toti manelistii... si pe Becali, ca si asa ma scoate din sarite! >.<

Byo.Shin

Byo.Shin

Numarul mesajelor : 15
Warn :

MesajSubiect: Re: Daca ai avea un death note ce ai face?   Daca ai avea un death note ce ai face? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:18 pm

daca as avea un Death Note adevarat in caz ca cineva nu mai m-ar lasa in pace si mi-ar face mult rau l-as folosi altfel si totusi nu as ucide-o pe persoana respectiva, sunt total impotriva razbunarii. Probabil daca as avea un Death Note pur si simplu l-as pastra ca un fel de amintire O.O'' dar nu l-as folosi asemenea lui Light >.>''
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Daca ai avea un death note ce ai face?   Daca ai avea un death note ce ai face? Icon_minitime

Sus In jos

Daca ai avea un death note ce ai face?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Knight :: Anime :: Death note-
Mergi direct la: