Vampire Knight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fanii Vampire Knight
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ati suporta sa fiti hell girl?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Eclair
Vampire Moderator
Vampire Moderator
Eclair


Numarul mesajelor : 30
Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:16 pm

Nu cred, nu prea imi place sa vad cum mor oamenis au mai bine zis cum sunt trimisi in iad, indiferent daca sunt buni sau rai.Dar parca mai mult nu imi place sa vad oamenii suferind deci nu stiu ce sa zic, nu sunt in locul ei.
Sus In jos
Kuran
Vampire Admin
Vampire Admin
Kuran


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 31
Localizare : Cross Academy
Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:17 pm

Sa suport....deloc dar daca nu as avea de ales .....trebuie sa ma chinui desi as regreta .......si kiar fi foarte greu ~~"
Sus In jos
https://vampireknight-lov.forumgratuit.ro
 
Ati suporta sa fiti hell girl?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hell girl:buna sau rea?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Knight :: Anime :: Hell girl-
Mergi direct la: