Vampire Knight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fanii Vampire Knight
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 L vs. Light

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Byo.Shin

Byo.Shin


Numarul mesajelor : 15
Warn :
L vs. Light Left_bar_bleue0 / 1000 / 100L vs. Light Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

L vs. Light Empty
MesajSubiect: L vs. Light   L vs. Light Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:19 pm

Pe care il alegeti xD

Cu siguranta il aleg pe L...pentru ca e preferatul meu din tot anime-ul si e un tip genial si e un pic iesit din comun...deci imi place mult. Imi place inteligenta lui si cum priveste lucrurile tot timpul, imi place calmul cu care rezolva totul, nu se enerveaza si e sigur pe ceea ce face.
Light devine foarte enervant pana la urma, chiar daca la inceput era destul de dragut >.< devine mult prea obsedat de Death Note.

Deci il aleg pe L.
Sus In jos
Eclair
Vampire Moderator
Vampire Moderator
Eclair


Numarul mesajelor : 30
Warn :
L vs. Light Left_bar_bleue0 / 1000 / 100L vs. Light Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

L vs. Light Empty
MesajSubiect: Re: L vs. Light   L vs. Light Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:23 pm

L, pentru ca e destept si cam ciudat ce-i drept dar imi place mult stilul lui.La inceput imi placea mult Light dar dupa am vazut ca e cam nebun si m-am cam lasat de el.
Sus In jos
Rima
Vampire Moderator
Vampire Moderator
Rima


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 29
Localizare : Cross Academy
Warn :
L vs. Light Left_bar_bleue0 / 1000 / 100L vs. Light Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

L vs. Light Empty
MesajSubiect: Re: L vs. Light   L vs. Light Icon_minitimeSam Iul 19, 2008 3:05 pm

Mie imi plac amandoi la fel de mult. Este adevarat ca Light a devenit obsedat de acel carnet, dar sa fim seriosi, cate rautati se intampla in lume O_O'? Cel putin 100 pe zi. Intr-un fel a avut dreptate, dar nu trebuia sa omoare oamenii, pentru ca nu el le-a dat viata, asa ca nu are dreptul sa le-o ia. In plus nu se poate spune ca el nu are pacate. L mi-a placut pentru ca avea o fire putin iesita din comun. Este foarte inteligent...si cam atat n_n
Deci eu nu stiu pe care sa-l aleg u.u'
Sus In jos
http://vampireknight.smfforfree4.com
Continut sponsorizat





L vs. Light Empty
MesajSubiect: Re: L vs. Light   L vs. Light Icon_minitime

Sus In jos
 
L vs. Light
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Credeti ca Light a procedat corect?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Knight :: Anime :: Death note-
Mergi direct la: