Vampire Knight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fanii Vampire Knight
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Daca ai avea un death note ce ai face?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Kuran
Vampire Admin
Vampire Admin
Kuran


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 31
Localizare : Cross Academy
Warn :
Daca ai avea un death note ce ai face? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Daca ai avea un death note ce ai face? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Daca ai avea un death note ce ai face? Empty
MesajSubiect: Daca ai avea un death note ce ai face?   Daca ai avea un death note ce ai face? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 5:15 pm

Intrebarea asta o intalnim des si mai peste tot.Deci ce ai face daca ai avea un death note?
Eu cred ca las folosi insa cu limite totusi :>-


Ultima editare efectuata de catre Kuran in Joi Iul 17, 2008 5:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://vampireknight-lov.forumgratuit.ro
Zero
Vampire Admin
Vampire Admin
Zero


Numarul mesajelor : 61
Varsta : 30
Localizare : Cross Academy
Warn :
Daca ai avea un death note ce ai face? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Daca ai avea un death note ce ai face? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Daca ai avea un death note ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai avea un death note ce ai face?   Daca ai avea un death note ce ai face? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 5:24 pm

Daca as avea un Death Note cu siguranta l-as arunca in foc! Nu as avea la ce sa-l folosesc... mai ales ca ar genera scandal intre mine si nu stiu cate persoane... sau poate l-as pastra, dar nu i-as face nimic altceva... il pastrez ca suvenir! whristle Nu vreau ca eu sa fiu invinovatita de moartea a zeci de oameni... kidding! Poate ca mi-as omori cativa profesori... si toti manelistii... si pe Becali, ca si asa ma scoate din sarite! >.<
Sus In jos
http://animerpgworld.forumgratuit.ro
Byo.Shin

Byo.Shin


Numarul mesajelor : 15
Warn :
Daca ai avea un death note ce ai face? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Daca ai avea un death note ce ai face? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Daca ai avea un death note ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai avea un death note ce ai face?   Daca ai avea un death note ce ai face? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:18 pm

daca as avea un Death Note adevarat in caz ca cineva nu mai m-ar lasa in pace si mi-ar face mult rau l-as folosi altfel si totusi nu as ucide-o pe persoana respectiva, sunt total impotriva razbunarii. Probabil daca as avea un Death Note pur si simplu l-as pastra ca un fel de amintire O.O'' dar nu l-as folosi asemenea lui Light >.>''
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca ai avea un death note ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai avea un death note ce ai face?   Daca ai avea un death note ce ai face? Icon_minitime

Sus In jos
 
Daca ai avea un death note ce ai face?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Knight :: Anime :: Death note-
Mergi direct la: