Vampire Knight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fanii Vampire Knight
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Kuran
Vampire Admin
Vampire Admin
Kuran


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 31
Localizare : Cross Academy
Warn :
Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 5:16 pm

Eu nu prea as vrea sa existe.Daca ar fi as sta mereu cu ochii in patru deoarece cine stie ce nebun se trezeste si te trimite in iad. Shocked
Sus In jos
https://vampireknight-lov.forumgratuit.ro
Zero
Vampire Admin
Vampire Admin
Zero


Numarul mesajelor : 61
Varsta : 30
Localizare : Cross Academy
Warn :
Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 5:44 pm

Nici eu...pentru ca lumea ar disparea ca painea calda Shocked si ma tem si de viata mea Surprised
Sus In jos
http://animerpgworld.forumgratuit.ro
Eclair
Vampire Moderator
Vampire Moderator
Eclair


Numarul mesajelor : 30
Warn :
Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:12 pm

Eu da, de ce sa nu existe?
Dar mi-ar placea sa nu-l stie toata lumea si cei ce au apelat la hell girl sa nu scoata o vorba la altii.
Pana cand intr-o zi, eu, am auzit de la cineva si asa mai departe Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce personaj ai vrea sa fi?nu conteaza de unde e

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Knight :: Anime :: Hell girl-
Mergi direct la: