Vampire Knight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fanii Vampire Knight
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personaj preferat

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Eclair
Vampire Moderator
Vampire Moderator
Eclair


Numarul mesajelor : 30
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Personaj preferat   Personaj preferat Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:25 pm

Ei bn eu nu am putut sa aleg atat de usor deoarece fiecare e special in felul lui,mi-a luat o gramada de timip sa ma hotarasc si in concluzie ca personaj feminin imi place Rio (e sweet,periculoasa,seamana cu mine si isi risca viata ca sa castige),iar personaj masculin sau mai bine zis personaje masculine imi plac Eyes(canta super tare,are niste ochi mortali si e periculos) si Ayumu(e dragut si destept).
Sus In jos
Rima
Vampire Moderator
Vampire Moderator
Rima


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 29
Localizare : Cross Academy
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/07/2008

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat   Personaj preferat Icon_minitimeSam Iul 19, 2008 3:22 pm

Personajul meu favorit este Ayumu Narumi. Este foarte inteligent si dragut, dar mi-e mila de el pentru faptul ca trebuie sa traiasca atata timp in umbra fratelui sau si ca trebuie sa sufere, gandindu-se la faptul ca niciodata nu-l va putea intrece.
Sus In jos
http://vampireknight.smfforfree4.com
 
Personaj preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Knight :: Anime :: Spiral-
Mergi direct la: